Haberler

E-TİCARETTE KAZANANAN KADINLAR PROJESİ’NİN AÇILIŞI ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kayseri’de e-ticaretle ilgilenen kadınlara yönelik istihdama destek amaçlı ‘E-ticarette Kazanan Kadınlar’ eğitim programının açılışı, Kayseri Ticaret Odası Konferans Salonu’nda yapıldı.

KTO BAŞKANI GÜLSOY İKİNCİ ÇEYREK BÜYÜME RAKAMLARINI DEĞERLENDİRDİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) İkinci çeyrek gayrisafi yurt içi hasıla (GSYH) sonuçlarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

KTO AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Ağustos Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Başkan Ömer Gülsoy, “İş dünyası olarak öngörülebilirlik istiyor, geleceğe dair yol haritası bekliyoruz. " diye konuştu

GÜLSOY : “TEMMUZ AYINDA 153 ÜLKEYE 270 MİLYON 792 BİN DOLAR İHRACAT YAPTIK”

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Temmuz Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi.

“30 AĞUSTOS ZAFERİ CUMHURİYETİMİZİN DİRİLİŞ MÜJDESİDİR”

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Gülsoy, “Bu büyük zafer, bu topraklardaki son şaheserimiz olan Cumhuriyetimizin diriliş müjdesidir. “ dedi.

KTO’DA KODLARIN İZİNDE YAZILIM VE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI’NIN İLKİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) ile Türkiye Bilişim Derneği (TDB) Kayseri Şubesi işbirliğinde Kodların İzinde Yazılım ve Teknoloji Buluşmaları’nın ilki gerçekleştirildi.

KTO YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE OTOMOTİV SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİNDEN RUSYA’YA İŞ GEZİSİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Üyeleri ve otomotiv sektörü temsilcilerinden oluşan heyet, Rusya’nın Moskova şehrine iş gezisi gerçekleştirdi.

KTO Yönetimi Adıyaman’da Deprem Konutları Temel Atma Törenine Katıldı

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Meclis Başkanı Cengiz Hakan Arslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gülsoy, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Adıyaman’da düzenlenen toplu temel atma törenine katıldı.

Başkan Gülsoy, TOBB ETÜ Mezunları ile Tanıştı

TOBB ETÜ Mezunları Derneği'nin organizasyonu ile KAYSO, KTO ve KTB ortaklığında, kariyerlerine Kayseri’de devam eden TOBB ETÜ Mezunları Tanışma Toplantısı gerçekleştirildi.

TOKAT HEYETİNE KAYSERİMİZİN GÜZELLİKLERİNİ TANITTIK

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Tokat’tan şehrimize gelen Belediye Başkanı ile Ticaret ve Sanayi Odası heyetine birçok medeniyeti ev sahipliği yapan Kayseri’mizin tarihini, kültürünü ve lezzetlerini tanıttı.

KTO İLE TOKAT TSO ARASINDA ‘KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ’ İMZALANDI

Kayseri Ticaret Odası (KTO) ile Tokat Ticaret ve Sanayi Odası arasında kardeş oda işbirliği protokolü de imzalandı.

KTO’DA ‘YEŞİL DÖNÜŞÜM’ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

İş dünyasının farklı sektörlerinden temsilcilerini bir araya getiren ve taleplerini yerinde dinleyerek çözümü için yol haritası oluşturulması hedefiyle hayata geçirilen “TSE-Sektör Buluşmaları” toplantılarının dördüncüsünü Kayseri Ticaret Odası ev sahipli

KTO YÖNETİMİNDEN ANKARA’DA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETLERİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, Meclis Başkanı Cengiz Hakan Arslan ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Ankara'da Bakan Özhaseki ile Kayserili Bakan Yardımcılarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

GÜLSOY : “HAZİRAN AYINDA 152 ÜLKEYE 291 MİLYON 126 BİN DOLAR İHRACAT YAPTIK”

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Haziran Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi.

KTO TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISINA OSB BAŞKANI YALÇIN KONUK OLDU

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Temmuz Ayı Meclis Toplantısı, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mehmet Yalçın’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

GÜLSOY : KAYSERİ’YE YAKIŞIR BİR PROJE ORTAYA ÇIKARACAĞIZ

Kayseri Ticaret Odası'nın (KTO) iş yeri olmayan üyelerine yönelik kurduğu S.S. Kayseri Ticaret Karma Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Genel Kurulu, üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

KTO BAŞKANI GÜLSOY, TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU İLE BAKÜ’DE

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve İslam Ticaret, Sanayi ve Tarım Odası (ICCIA) Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İslam Ticaret, Sanayi ve Tarım Odası’nın 35. Yönetim Kurulu

KTO, 15 TEMMUZ’DA ‘TÜRKİYE YÜZYILI'NIN KAHRAMANLARI’ İÇİN MEYDANDA NÖBETTEYDİ

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde, verilen destansı mücadele bir kez daha unutulmadı.

KTO BAŞKANI GÜLSOY : 15 TEMMUZ BU MİLLETİN DİRİLİŞ HAMLESİDİR

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, 15 Temmuz 'Demokrasi ve Milli Birlik Günü' dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Millet olmanın asaletini, birlikteliğini ve gücünü gösterdiğimiz 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü bir kez daha

“DİNİMİZİN ÖNGÖRDÜĞÜ ŞEKİLDE İBADETLERİMİZİ YERİNE GETİRELİM”

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımlayarak tüm İslam aleminin bayramını kutladı.